Naklejki

Naklejki w kształcie jakim chcesz

Nasze naklejki są przede wszystkim wykorzystywane do promocji i reklamy. Mogą mieć dowolny kształt i wielkość. Nic nas nie ogranicza! A dodatkowo nie potrzebujemy kosztownego wykrojnika. Nasze naklejki stosują producenci maszyn i urządzeń a także wytwórcy zabawek, żywności i kosmetyków. Są one niezwykle trwałe i bardzo dobrze odwzrowują kolory dlatego, że w Doble używamy tylko oryginalnych tuszy i materiałów.

Folie do druku – trwałe czy łatwo usuwalne?

Drukujemy naklejki na różnych rodzajach folii zaczynając od standarowej folii monomerycznej z trwałem klejem ale także na innych rodzajach takich jak: folie z klejem kanalikowym (Easy Dot) czy folie Removeable. Naklejki EasyDot można przyklejać i odklejać a one nie zostawią kleju. Z kolei naklejki Removeable możesz przykleić krótkookresowo jako promocję a potem je zwyczajnie ściągnąć.
Nasze naklejki mogą być zastosowane na podłodze. Bez obaw! Będą trwałe bo są zabezpieczone specjalnym laminatem. Dzięki zastosowaniu naklejek podłogowych wszyscy na pewno trafią właśnie do określonego celu.

Jeśli nie jesteś przekonany, który rodzaj naklejek będzie odpowiedni dla twoich potrzeb prosimy o kontakt a chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

W celu złożenia zamówienia skorzystaj z formularza i zapytaj o wycenę.

KONTAKT

Doble – twoja drukarnia

ul. Wiśniowa 3, Pękowice
32-087 Zielonki

Formularz kontaktowy

doble - twoja drukarnia